43-400 Cieszyn, Plac Wolności 7b +48 33 85 211 32
baner
baner
baner

Kobiety lubią brąz…
W środę 3 października na stadionie w Rudzie Śląskiej odbył się wojewódzki finał lekkoatletyczny. Nasze dziewczęta walczyły nie tylko z zawodniczkami z najlepszych sportowych szkół śląska ale również z zimnem, lodowatym wiatrem i deszczem. Uwieńczeniem ich wysiłku był brązowy medal.
Na trzecim miejscu podium stanęły: Emilia Żwak, Paulina Wróbel, Aneta Macha (wszystkie 100m), Julia Musiał, Zuzanna Legierska (200m),Julia Niemiec, Julia Bąk, Katarzyna Cieślar( 400m), Joanna Sikora, Dominika Wanat (800m), Magdalena Wrzeszcz, Weronika Bogusz, Sara Lipowczan( skok w dal) oraz Patrycja Żbel, Kinga Górny, Wiktoria Pokorny ( pchnięcie kulą).
W konkurencjach indywidualnych też było medalowo: Zuzanna Legierska w biegu na 200m z czasem 26,21 zdobyła złoty medal. Srebrny krążek wywalczyła Julia Niemiec na dystansie 400m z czasem 67,65. Brązowy medal zdobyła Kinga Górny w pchnięciu kulą i sztafeta 4x 100m:Legierska Zuzanna, Emilia Żwak, Paulina Wróbel i Magdalena Wrzeszcz.