43-400 Cieszyn, Plac Wolności 7b +48 33 85 211 32
baner
baner
baner

Siatkarki plażowe w finale woj.
We wtorek 5 czerwca na boiskach przy Powiatowym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Pszczynie odbyły się zawody rejonowe w siatkówce plażowej. Kolejny awans do finału wojewódzkiego w tym roku szkolnym stał się faktem. Nasze reprezentantki Paulina Zawada , Sandra Wiecheć i Wiktoria Pokorny zdecydowanie pokonały 2-0 swoje rywalki z Pszczyny i powalczą o medale Wojewódzkiej Licealiady, która odbędzie się 12 czerwca w Mysłowicach.
Niestety na tarczy wracają chłopcy. którzy po bardzo wyrównanej walce musieli uznać wyższość zawodników z ZSR w Pszczynie. Po wygraniu pierwszego seta, ulegli w drugim secie 19-21, a w tie breaku 13-15. Szkoda niewykorzystanej szansy, ale nasi zawodnicy to uczniowie klas pierwszych, więc kolejne zawody jeszcze przed nimi. Drużyna chłopców wystąpiła w składzie : Maciej Chwastek, Tomasz Chmiel i Paweł Kurzeja.