43-400 Cieszyn, Plac Wolności 7b +48 33 85 211 32
baner
baner
baner

To był mecz!
„Koper” w finale powiatowym koszykówki pokonał „Osucha”45:28 i awansował do szczebla rejonowego. Podczas meczu półfinałowego z drużyną ZSOiT w Skoczowie, wygranego 66:26, kontuzji nabawił się Piotrek Przondziono i w finale do dyspozycji trenera było tylko ośmiu zawodników. Początek meczu nie zapowiadał tak wysokiego zwycięstwa.
Po pierwszej kwarcie przegrywaliśmy 2:6. Konsekwentna gra w obronie, nieustępliwość, współpraca i zabójcze kontry przechyliły szalę zwycięstwa na naszą korzyść już w drugiej kwarcie, zakończonej wynikiem 19:13. Po trzeciej było 28:19, a na koniec 45:28.
W drużynie wystąpili: Michał Bożomański, Tomasz Górniak, Mateusz Kolarczyk(mecz życia), Kacper Kruk, Jan Małysz, Aleksander Pasterny, Dominik Porębski i Piotr Przondziono.
3 miejsce zdobyła drużyna ZSOiT w Skoczowie, a czwarte ZSP w Ustroniu.