43-400 Cieszyn, Plac Wolności 7b +48 33 85 211 32
baner
baner
baner

ZMAGANIA POD SIATKĄ
Zakończyły się rozgrywki dziewcząt i chłopców w siatkówce szkół ponadgimnazjalnych o mistrzostwo Cieszyna. Obie nasze reprezentacje wygrały swoje grupy i awansowały z pierwszego miejsca do finału miasta. Dziewczęta pewnie pokonały w pierwszym meczu drużynę z ,,Szybina", a w meczu o pierwsze miejsce pokonały 2-0 koleżanki z ,, Osucha". Zdobyły miano najlepszej ekipy Cieszyna i awansowały do finału powiatowego , który odbędzie się 1 marca w Skoczowie.
Chłopcy w meczu o awans do zmagań powiatowych ulegli 1-2 zespołowi ZST w Cieszynie. W pierwszym secie popełnili wiele błędów własnych, w drugim zdominowali swoich rywali i wygrali 25 : 10 . Decydujący trzeci set przebiegał od początku pod dyktando naszych siatkarzy , jednak od stanu 10-8 nie wykorzystali kilku piłek, co przy udziale błędów popełnionych przez sędziego i zakończeniu ostatniej akcji wbrew przepisom, zakończyło się porażką 13-15. W meczu o trzecie miejsce zagrali wszyscy zmiennicy i pokonali drużynę ,,Ekonoma". Reprezentacje wystąpiły w składach : Dziewczęta : M. Matuszna ( kapitan), A. Drogowska, K. Mysior, S. Lipowczan, J. Heczko, J. Szostakow, W. Pokorny, K. Bałoń, P. Wieczorek, P. Glajc Chłopcy : P. Michałek (kapitan), S. Niemiec, M. Kolarczyk, T. Bochenek, M. Kozubek, M. Staniek, T. Rakowski, S. Gogółka, M. Banasiak, M. Młynarczyk, T. Górniak, S. Zorychta, W. Szarzec, T. Bączek