43-400 Cieszyn, Plac Wolności 7b +48 33 85 211 32
baner
baner
baner

ZŁOTO W FINALE LICEALIADY!
W finale Licealiady w biegach przełajowych, który odbył się 5 listopada 2015 r. w Rudzie Śląskiej nasze reprezentantki zdobyły złote medale, zaś męska drużyna zajęła 4 miejsce! Dziewczęta obroniły tytuł najlepszej śląskiej sztafety w kategorii szkół ponadgimnazjalnych, biegnąc w składzie: Ewa Tolasz, Noemi Cieślar, Justyna Zwias, Iza Piechaczek, Małgosia Zamora i Wiktoria Mołdrzyk. Zawodniczką rezerwową była Daria Kotorc. Wszystkie zawodniczki poza Justyną, trenują w MUKS”SZS” Cieszyn, pod okiem trenera Mirosława Wernera.
Drużyna męska (Kamil Kotrys, Damian Kurowski, Wiktor Bochenek, Filip Andrzejewski, Kamil Kareta, Zachariasz Stawowiak i Waldemar Szarzec) po bardzo dobrym biegu zajęła najlepsze w historii naszych męskich sztafet 4 miejsce. Do podium zabrakło 3-4 sekund! (js)