43-400 Cieszyn, Plac Wolności 7b +48 33 85 211 32
baner
baner
baner

Lekkoatletki - II miejsce na Śląsku
Reprezentantki naszej szkoły zajęły 2 miejsce w finale Wojewódzkiej Licealiady w lekkiej atletyce, który odbył się 6 października 2015 r. w Sosnowcu! Sukces jest ogromny, gdyż do tej pory zajmowaliśmy trzykrotnie tylko 6 miejsce. Zdobyły łącznie 1283 punkty po przeliczeniu wyników wg tabel wielobojowych. Uległy tylko Szkole Mistrzostwa Sportowego w Raciborzu, specjalizującej się w lekkiej atletyce. Trzecie miejsce zajęło III LO z Bielska- Białej. Nasze dziewczęta osiągnęły bardzo dobre wyniki, były nawet rekordy życiowe i podia indywidualne. Wiktoria Mołdrzyk była trzecia w biegu na 400m z wynikiem 61,46. Trzecie miejsce zajęła również Małgorzata Zamora (12,9) w biegu na 100m. W biegu na 800m zwyciężyła Ewa Tolasz(2:24,13), trzecie miejsce zajęła Izabela Piechaczek z rekordem życiowym 2:26,24. Drugie miejsce zajęła Aleksandra Rańda w pchnięciu kulą(10,00m). Sztafeta 4x100m(Zwias, Zamora, Mołdrzyk, Cieślar) z wynikiem 52,02 stanęła na najniższym stopniu podium. Pozostałe wyniki: 100m Izabela Zwias – 13,88, 400m Noemi Cieślar - 66,33, kula Dżesika Satława 7,60, skok w dal Kornelia Gruszka - 4,23, Katarzyna Wojewodzic – 3,90.(js)