43-400 Cieszyn, Plac Wolności 7b +48 33 85 211 32
baner
baner
baner

Powiatowe zawody narciarskie i snowboardowe!
26 lutego 2014 w Istebnej na Złotym Groniu odbyły się XVIII Powiatowe Mistrzostwa Szkół Średnich w Narciarstwie Alpejskim i Snowbordzie. Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły byli niepokonani. Zarówno w jednej i drugiej konkurencji, w klasyfikacji drużynowej zajęliśmy I miejsce. To dzięki świetnym czasom indywidualnym. Na nartach najszybciej zjechała Paulina Kukuczka z klasy IIE. Czas 33,61 zapewnił jej pierwszą lokatę.
3 miejsce zajęła Agata Libera z czasem 34,44. Poza podium z naszej szkoły znalazły się także Aga Cymorek na 6 miejscu, Zuza Rydelik na 7, Agata Gomulicka na 8, Kinga Roszyk na 9 i na 17 Wiktoria Branny. Nasi Narciarze zajęli całe podium. Mieszkowi Kuczańskiemu czas 29,92 zapewnił 1 miejsce, na 2 miejscu znalazł się Tomek Maciejowski z czasem 30,43, a na 3 Amadeusz Tyszkowski który zjechał w 30,95. Poza podium z naszej szkoły na 12 miejscu znalazł się Krzysiek Śliwka, na 17 miejscu Filip Bielerz, na 28 Michał Podejma, ma 29 Dawid Wisełka, na 33 Maciek Ferfecki, na 34 Marcin Piechaczek i na 37 Kamil Koreta. Na snowboardzie, w klasyfikacji dziewcząt wygrała Marta Biedroń (czas 47,99), drugie miejsce zajęła Julka Niźlikiewicz z czasem 49,88, a poza podium na 4 miejscu znalazła się Natalia Podżorska (52,46) i na 5 Gosia Wilczek (53,36). W klasyfikacji chłopaków na 2 miejscu znalazł się Krzysiek Przondziono z naszej szkoły pokonując dystans w 49,64. Poza podium, na 5 miejscu znalazł się Filip Mendroch z czasem 50,85, na 7 Kamil Nowacki (51,52). Gratulujemy sportowcom kolejnych sukcesów!