43-400 Cieszyn, Plac Wolności 7b +48 33 85 211 32
baner
baner
baner

VOLLEYSHOW
20 grudnia 2013 r. oprócz wigilijek klasowych miało miejsce widowisko sportowe Volleyshow. Mecze siatkówki były rozgrywane pomiędzy absolwentami naszej szkoły a obecnymi uczniami. W pierwszym starciu naprzeciw siebie stanęły drużyny: uczennic na czele z trenerem Włodzimierzem Habartą oraz absolwentek kierowanych pod okiem dyrektora Janusza Wiji. Sędzią tego meczu był uczeń Michał Żwak. Już od pierwszych punktów naszym dziewczynom nie wiodło się dobrze , w rezultacie przegrały pierwszego seta 13:25. W drugim secie, pomimo pojawienia się dobrze wyszkolonej i jakże pełnej nadziei zawodniczki Krystyny, drużyna uczennic niestety przegrała seta , przegrywając tym sposobem cały mecz 0:2. W drugim meczu swoich sił spróbowały drużyny męskie. Tym razem sędziował Włodzimierz Habarta. Nasi uczniowie już od pierwszych minut zastraszyli przeciwnika dobrą grą lecz później gra się wyrównała. W pierwszym secie uczniowie wygrali w zaciętej walce 26:24. W drugim przegrali 19:25 co doprowadziło do rozegrania trzeciego seta by móc wyłonić zwycięzcę. W trzecim secie walka była równie pasjonująca, która doprowadziła uczniów do wygranej 25:23, dając wygraną w całym meczu 2:1. Podczas przerw w grze miały miejsce popisy taneczne.