43-400 Cieszyn, Plac Wolności 7b +48 33 85 211 32
baner
baner
baner

Zawody narciarskie i snowboardowe !
Dnia 4.03.2013 (tj. poniedziałek) odbyły się zawody narciarskie oraz snowboardowe na stoku "Złoty Groń" w Istebnej. W obu dyscyplinach sportowych wzięło udział ponad 30 uczniów naszej szkoły. Jako pierwsze startowały dziewczyny na deskach. W tej konkurencji III miejsce zajęła Marta Biedroń, II Małgorzata Wilczek, I Natalia Podżorska. Następnie startowali chłopcy, tutaj klasyfikacja prezentowała się następująco III miejsce Ząber Paweł, II miejsce Gałuszka Samuel i I I miejsce Paweł Mendroch. Następnie przyszedł czas na narciarzy. W kategorii dziewczęta kolejne miejsca zajęły: III Kukuczka Kinga, II Kukuczka Paulina i I Agata Libera. W kategorii: chłopcy III miejsce zajął Amadeusz Tyszkowski, II Tomasz Maciejowski i I Robert Swoboda. Opiekunami były p. mgr B. Habarta oraz p. mgr B. Budzińska. Wszystkim zwycięzcą gratulujemy ! Podziękowania kierujemy w stronę p. Aleksandry Libery, za możliwość zorganizowania zawodów. Dziękujemy również naszej fotoreporterce Agacie Urzędniczok, za robienie zdjęć. D&S