43-400 Cieszyn, Plac Wolności 7b +48 33 85 211 32
baner
baner
baner

Szkolne zawody pływackie - Grudzień 2010
W dniu 8.XII.2010r po raz trzydziesty odbyły się międzyklasowe zawody pływackie II LO im. M Kopernika w Cieszynie. Na basen Uśl. przybyli wszyscy uczniowie, którzy chcieli zmierzyć się ze swoimi kolegami na dystansach 50 i 100m w poszczególnych stylach. Tradycyjnie zawody otworzył władca mórz i oceanów WIELKI NEPTUN, życząc jak najlepszych wyników, zdrowej rywalizacji i bezpiecznych zawodów, po czym wraz ze swoją świtą zanurzył się w głębinach wodnych. W zawodach wzięło udział ponad 100 uczniów. Najlepszą pływaczką została Joanna Franek z kl.2f(20pkt.)przed Marią Pawłowską z kl.1d(13pkt)i Adą Kochan z kl.1f (12pkt.) Na czele męskiej klasyfikacji indywidualnej stanął Łukasz Wroński z kl.2d (20pkt) przed Szczepanem Ostrowskim z kl.2a (19pkt) i Jakubem Kędziorem z kl.1f (11pkt). W klasyfikacji drużynowej zwyciężyła klasa 2E zdobywając 92 pkt.Na drugim miejscu uplasowała się klasa 2g z 77 pkt. zaś na miejscu trzecim klasa 2f z63 pkt. Gratulujemy zwycięzcom.