43-400 Cieszyn, Plac Wolności 7b +48 33 85 211 32
baner
baner
baner
 
Zakrętkowa akcja Kopera w ramach Erasmusa
Dwa miesiące trwała zakrętkowa akcja polegająca na zebraniu jak największej ilości plastikowych zakrętek oraz wykonaniu kolażu z nakrętek. Przypomnę tylko, że zbieraliśmy nakrętki na rzecz hospicjum im. Ewangelisty Łukasza w Cieszynie w ramach działania związanego z programem Akredytacji Erasmusa realizowanego w tym roku w naszej szkole.
Nasi uczniowie i nauczyciele chcą pomagać a jeśli możemy połączyć działania na rzecz osób chorych i cierpiących a jednocześnie zadbać o środowisko przyrodnicze to radość i satysfakcja jest podwójna.
W naszej ekologiczno-społecznej i charytatywnej akcji wzięło udział około 40 uczniów z 9 klas wraz z nauczycielami i zebraliśmy wspólnie ponad 82 kg nakrętek!!!!!
Najwięcej nakrętek zebrała klasa 2b bo ponad 13 kg – GRATULUJEMY!
A jednostkowo najwięcej zakrętek przyniosła Martyna Przywara bo aż 9kg – WIELKIE DZIĘKI!!!
Natomiast w konkursie na kolaż z nakrętek jury wyłoniło 2 pierwsze miejsca za kolaż „Gwieździsta noc” w wykonaniu Martyny Przywary i Julii Kaczmarzyk oraz za kolaż „Płonąca Ziemia” Amelii Marek. Drugie miejsce zdobyła praca pod tytułem „Kochasz naturę-okaż kulturę” Tymka Holeksy i Oliwii Zając, natomiast trzecie miejsce zdobył Jakub Kuźnik za pracę zatytułowaną „Diament”.
Wszystkim uczestnikom naszej zakrętkowej akcji bardzo dziękujemy i zachęcamy do udziału w naszych działaniach związanych z programem Erasmus „Kreatywny Koper”.