Rekrutacja
 e-dziennik
 Sport w szkole
 Biblioteka
Projekty
Erasmus+
PROJEKT: NOWOCZESNA EDUKACJA II
Patronaty naszej szkoły
Wirtualny spacer
Inspektor Danych Osobowych
DOCUMASTER
Geografia

Jubileusz 90-lecia

 

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim Dostojnym Gościom, Absolwentom, emerytowanym i obecnym Nauczycielom, Pracownikom Szkoły, Rodzicom i Uczniom za udział w obchodach Jubileuszu 90 – lecia II Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Cieszynie.

Dzień ten był szczególną okazją do spotkań, wspomnień i podsumowania minionego czasu. Był to również czas uznania i podziękowania za zaangażowanie i trud włożony w kształcenie i wychowanie młodzieży.

Dziękujemy za docenienie naszej pracy, liczne życzenia i wyróżnienie naszej Szkoły odznaką honorową za zasługi dla Województwa Śląskiego. Cieszymy się z tak prestiżowej nagrody.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Darczyńcom, Przyjaciołom Szkoły za okazałą pomoc oraz wsparcie finansowe i rzeczowe naszych uroczystości, dzięki którym Jubileusz Szkoły był wyjątkowy. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tego jubileuszowego spotkania, włożyli wiele serca i wysiłku. To właśnie dzięki Wam Jubileusz 90 – lecia Szkoły miał niepowtarzalny charakter.

Wspomnienie zmarłych członków Grona Pedagogicznego

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji

Z wyrazami szacunku
Dyrekcja
II Liceum Ogólnokształcącego
im. M. Kopernika w Cieszynie

Relacja z poprzedniego jubileuszu (80-lecie)