Dublińskie doświadczenia
Gdy u nas wybrzmiewa ostatni dzwonek i kończy się rok szkolny, nasze nauczycielki języka angielskiego Panie Monika Kawulok i Magdalena Woźniak-Chroboczek nie zwalniają tempa i pozdrawiają z Dublina. Uczestniczą tam w szkoleniu Erasmus+ „Innovative and Active Methodologies for Teaching and Learning”, poznając nowoczesne i aktywizujące metody nauczania. To doskonała dawka wiedzy oraz okazja do zdobywania nowych inspiracji i wymiany doświadczeń w międzynarodowym gronie.




