Happening „Bieg po zdrowie”
Kolejna świetna akcja w naszej szkole „Bieg po zdrowie” odbyła się wczoraj czyli we wtorek 23.06.2026r. Była to wspólna impreza organizowana przez Samorząd Uczniowski oraz projekt Erasmus+.
Ideą tego wydarzenia była promocja zdrowych i wartościowych dla ciała i ducha zachowań i postaw. Chcieliśmy uświadomić uczestnikom tego spotkania, że zdrowie w dużej mierze zależy od nas samych. Chcieliśmy pokazać, że o zdrowiu możemy mówić, ale także możemy aktywnie je wspomagać. Dlatego podczas happeningu biegaliśmy, maszerowaliśmy, przygotowywaliśmy smaczne, kolorowe i zdrowe przekąski oraz twórczo i artystycznie wyrażaliśmy to, jak rozumiemy bieg po zdrowie i dlatego przygotowaliśmy świetne plakaty na ten temat.
Całość wydarzenia związana była ze zdrową rywalizacją o pierwsze miejsca w czterech kategoriach:
1. Najwięcej wybieganych kółek na stadionie
2. Najwięcej przemaszerowanych okrążeń
3. Najlepsza zdrowa przekąska
4. Najlepszy plakat promujący bieg po zdrowie
Na podium stanęli uczniowie:
Klasy 1d – najlepsi biegacze
Klasy 1f – najlepsi w marszrucie
Klasy 1c – najlepsza przekąska
Klasy 1f – najlepszy plakat
Gratulujemy wszystkim uczestnikom zapału, odwagi oraz pięknej i zdrowej rywalizacji. Serdecznie dziękujemy nauczycielom wychowania fizycznego za pomoc i wsparcie w organizacji tej imprezy.
Ideą tego wydarzenia była promocja zdrowych i wartościowych dla ciała i ducha zachowań i postaw. Chcieliśmy uświadomić uczestnikom tego spotkania, że zdrowie w dużej mierze zależy od nas samych. Chcieliśmy pokazać, że o zdrowiu możemy mówić, ale także możemy aktywnie je wspomagać. Dlatego podczas happeningu biegaliśmy, maszerowaliśmy, przygotowywaliśmy smaczne, kolorowe i zdrowe przekąski oraz twórczo i artystycznie wyrażaliśmy to, jak rozumiemy bieg po zdrowie i dlatego przygotowaliśmy świetne plakaty na ten temat.
Całość wydarzenia związana była ze zdrową rywalizacją o pierwsze miejsca w czterech kategoriach:
1. Najwięcej wybieganych kółek na stadionie
2. Najwięcej przemaszerowanych okrążeń
3. Najlepsza zdrowa przekąska
4. Najlepszy plakat promujący bieg po zdrowie
Na podium stanęli uczniowie:
Klasy 1d – najlepsi biegacze
Klasy 1f – najlepsi w marszrucie
Klasy 1c – najlepsza przekąska
Klasy 1f – najlepszy plakat
Gratulujemy wszystkim uczestnikom zapału, odwagi oraz pięknej i zdrowej rywalizacji. Serdecznie dziękujemy nauczycielom wychowania fizycznego za pomoc i wsparcie w organizacji tej imprezy.









