43-400 Cieszyn, Plac Wolności 7b +48 33 85 211 32
baner
baner
baner
 
Współpraca z Fundacją Wise Future University
Z radością informujemy, że nasza szkoła nawiązała współpracę z Fundacją Wise Future University, która stawia sobie za cel realne zmiany w polskim systemie edukacji. Głównym celem Wise Future University jest wdrożenie efektywnych działań, które przyczyniają się do poprawy jakości edukacji w Polsce.
Jednym z kluczowych projektów realizowanych przez fundację jest autorski program psychoedukacji. Składa się on z cyklu warsztatów psychoedukacyjnych skierowanych do młodzieży, a także szkoleń dla nauczycieli i rodziców. Program ten został stworzony we współpracy z ekspertami i jest wspierany przez środowisko biznesowe. Co więcej, uzyskał rekomendację Instytutu Psychologii Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Dzięki współpracy z Fundacją, uczniowie naszej szkoły mają unikalną możliwość uczestnictwa w programie psychoedukacyjnym. Warsztaty te pomogą im rozwijać umiejętności interpersonalne, zarządzać stresem oraz budować zdrowe relacje z rówieśnikami i dorosłymi. Program jest również doskonałą okazją do zdobycia praktycznej wiedzy, która będzie przydatna w życiu codziennym i przyszłej karierze zawodowej.
Współpraca z Fundacją Wise Future University to dla naszej szkoły ogromna szansa na wzbogacenie oferty edukacyjnej i wsparcie wszechstronnego rozwoju naszych uczniów. Jesteśmy dumni, że możemy brać udział w tak prestiżowym programie i nie możemy się doczekać, by zobaczyć, jakie korzyści przyniesie on naszej społeczności szkolnej.
Zapraszamy wszystkich uczniów i rodziców do aktywnego uczestnictwa w inicjatywach organizowanych przez Fundację Wise Future University. Razem możemy stworzyć lepszą przyszłość dla naszej młodzieży!