Rekrutacja
 e-dziennik
 Sport w szkole
 Biblioteka
Projekty
Erasmus+
PROJEKT: NOWOCZESNA EDUKACJA II
Patronaty naszej szkoły
 Stypendia
Wirtualny spacer
Inspektor Danych Osobowych
DOCUMASTER
Geografia

Let’s break stereotypical thinking

 

Niecodzienne warsztaty odbyły się w piątek 26.05.2022 r. w naszej szkole. Spotkanie to związane było z podsumowaniem 3-letniego programu Erasmus+ pod tytułem Let’s break stereotypical thinking oraz spotkań międzynarodowych, które były integralną częścią tego projektu.

W warsztatach wzięło udział ponad 100 uczniów i uczennic. W ich trakcie uczniowie obejrzeli i wysłuchali prezentacji o celach, zadaniach i sposobach realizacji tego typu projektów europejskich, a następnie uczestniczyli w bardzo aktywnych warsztatach. Uczniowie pracowali w kilkuosobowych grupach, rozwiązywali zadania językowe, geograficzne i kulturowe dotyczące krajów partnerskich, czyli Włoch i Hiszpanii. Podsumowaniem całości było rozwiązanie quizu na platformie Kahoot.

Wspaniałe zaangażowanie uczennic prowadzących te warsztaty oraz pozytywne nastawienie uczniów i chęć uczestniczenia we wszystkich działaniach zaowocowało niezwykle miłą atmosferą twórczej pracy i zabawy.

Serdecznie dziękuję wszystkim uczniom za udział w tym spotkaniu!

A dziewczynom – Rebecce, Julii, Kindze z 3A, Mai i Amelii a 2B, Ani i Nadii z 2G, Weronice z 3F oraz Idzie z 3B gratuluję wspaniale przygotowanego i przeprowadzonego spotkania oraz z szczerego serca mówię DZIĘKUJĘ!

Koordynator projektu: Aleksandra Cieślar