43-400 Cieszyn, Plac Wolności 7b +48 33 85 211 32
baner
baner
baner

SREBRNI SIATKARZE
W czwartek 3 marca na hali sportowej przy Alei Łyska odbyły się kolejne zmagania siatkarskie. Tym razem na parkiet wyszli chłopcy z czterech cieszyńskich szkół walczących o pierwsze miejsce i awans do finału powiatowego.
Nasza reprezentacja chłopców wygrała dwa mecze po 2-0 z SOIZ i ZSB oraz uległa nieznacznie w setach na przewagi drużynie z I LO.
Jednak zespół z ,,Osucha" przegrał swój mecz z ZSB i o końcowym sukcesie zadecydował stosunek setów. O jednego seta więcej zdobyli zawodnicy z I LO i to oni awansowali do finału powiatowego, nasza drużyna wywalczyła drugie miejsce , trzecia była ekipa ZSB a czwarte miejsce zajęli zawodnicy z SOIZ.
Nasza reprezentacja wystąpiła w składzie : Adam Lebioda, Paweł Lebioda, Dawid Rybczyński, Kacper Czendlik, Bartosz Czyż, Franciszek Solowski, Dawid i Jakub Nowosad, Mateusz Labza, Maksymilian Waltar, Miłosz Kowalski, Jakub Sikora, Marek Piwko, Mateusz Nowak.