43-400 Cieszyn, Plac Wolności 7b +48 33 85 211 32
baner
baner
baner

BRĄZOWE NA ŚLĄSKU !!!
12 października 2021 r w Konopiskach odbyły się Finały Wojewódzkie w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Aby dostać się do tego etapu zawodów, trzeba było najpierw zwyciężyć rywalizację powiatową i rejonową. Obie nasze reprezentacje tak właśnie zrobiły. Zwycięstwo w Łące 8 października dało nam awans na zawody wojewódzkie.
Z szesnastu szkół, które zostały mistrzami swojego rejonu większość to Szkoły Mistrzostwa Sportowego (Bytom, Katowice, Dąbrowa Górnicza, Częstochowa) bądź szkoły z klasami sportowymi, które w tygodniu mają 10 godzin wf. Sam fakt, że stanęliśmy na starcie z takimi właśnie przeciwnikami zasługuje na MEGA UZNANIE!!!
Chłopcy w składzie: Wąsowicz Tomasz, Piwko Marek, Labza Mateusz, Pomeranek Bartosz, Sikora Szymon, Jackson Teodor, Mertens Filip uplasowali się na VII miejscu. Dziewczęta: Szalbot Małgorzata, Stoszek Martyna, Podżorska Magdalena, Bednarz Aleksandra, Kowalska Zuzanna, Habarta Zofia, Kusy Aleksandra oraz Stawarczyk Julia w ostrej rywalizacji między drugim, a trzecim miejscem finalnie sięgnęły po brązowe medale.
Gratulujemy Wam wszystkim osiągniętego sukcesu !!!
Wszystkim sportowcom dziękujemy za wytrwałość, wolę walki i godne reprezentowanie naszego liceum.