Rekrutacja
 e-dziennik
 Sport w szkole
 Biblioteka
Projekty
Erasmus+
PROJEKT: NOWOCZESNA EDUKACJA II
Patronaty naszej szkoły
 Stypendia
Wirtualny spacer
Inspektor Danych Osobowych
DOCUMASTER
Geografia

A Ty jaki masz temperament?

 

Sprawdź swój temperament wypełniając Test Osobowości Eysencka (test EPI)

Wielu z Was jest chłonnych wiedzy o sobie samym… i słusznie, ponieważ jest to bardzo ważna kwestia w naszym życiu. Informacje o sobie samym są niezwykle ważne dla naszego szeroko pojętego rozwoju, a także zwiększeniu umiejętności pokonywania swoich trudności.

Wiadomo, że żaden test nie jest w stanie określić naszej całej osobowości, ponieważ na to składa się wiele elementów, jednak warto poznawać się lepiej nawet małymi kroczkami.

Kwestionariusz Osobowości Eysencka EPQ-R jest powszechnie znanym i stosowanym przez psychologów testem z wszelkimi standaryzacjami. Powstał on w w 1985 roku. Jego autorami są S.B.G. Eysenck , H.J. Eysenck oraz P. Barrett. Kwestionariusz ten oparty jest na koncepcji osobowości H.J. Eysencka.

Zapraszam Was do wypełnienia jego skróconej wersji, dzięki której poznacie, czy bliżej Wam do ekstrawertyka, czy introwertyka, a także będziecie mogli określić swój poziom neurotyzmu lub stabilności emocjonalnej.

TEST ONLINE EPI

Gdybyście mieli ochotę swoje wyniki skonsultować bądź omówić, serdecznie zapraszam Was do kontaktu.

Kamila Wąchała

Rys. Diagram ilustrujący teorię osobowości Eysencka [tłumaczenie moje – WS]. Źródło: Eysenck, H.J oraz Eysenck, M.W. Personality and Individual Differences. Plenum Publishing 1958