Siatkarki w finale województwa


        Siatkarki naszej szkoły po raz trzeci w historii awansowały do Finału Wojewódzkiej Licealiady, który odbędzie się 26 kwietnia w Dąbrowie Górniczej. Aby to osiągnąć najpierw wygrały rozgrywki grupowe w Cieszynie, potem okazały się najlepsze w finale miejskim i powiatowym, następnie wygrały zmagania w finale rejonowym i wreszcie w półfinale województwa okazały się lepsze od zespołów z Katowic, Tychów i Chorzowa.

W pierwszym meczu półfinału po zaciętej i dramatycznej walce pokonały zawodniczki z Tychów 2-1, a w meczu decydującym o awansie do najlepszej czwórki województwa śląskiego wygrały 2-0 z siatkarkami AZS AWF Sokół Katowice, uczące się na co dzień w SMS Katowice. W walce o medale zmierzą się z dwoma Szkołami Mistrzostwa Sportowego z Dąbrowy Górniczej i Żywca oraz drużyną z Gliwic.

Skład siatkarek : MYSIOR KLAUDIA, WIECZOREK PAULINA, GLAJC PATRYCJA, BOGUSZ WERONIKA, KLIMSZA MARCELINA, ZAWADA PAULINA, WIECHEĆ SANDRA, PATRYCJA GILL, JULIA HECZKO, SARA LIPOWCZAN, BAŁOŃ KLAUDIA, POKORNY WIKTORIA

Projekt: mgr Tadeusz Gajdzica e-mail:tadeusz.gajdzica@poczta.internetdsl.pl