Rekrutacja
 e-dziennik
 Sport w szkole
 Biblioteka
Projekty
Erasmus+
PROJEKT: NOWOCZESNA EDUKACJA II
Patronaty naszej szkoły
 Stypendia
Wirtualny spacer
Inspektor Danych Osobowych
DOCUMASTER
Geografia

Karatecy w akcji

W miniony weekend nasi uczniowie wzięli udział w Mistrzostwach Polski w Karate w Stargardzie.

Krzysztof Maciaś w ekstraklasie

Udany debiut naszego czwartoklasisty! Gratulujemy i życzymy kolejnych zwycięstw!

WICEMISTRZYNIE ŚLĄSKA

26 czerwca 2022 dziewczyny z Kopera zostały Wicemistrzyniami Śląska w siatkówce! GRATULACJE!!!

MISTRZYNIE Z KOPERA

Po rozgrywkach chłopców przyszła kolej na rywalizację dziewcząt w finale powiatowym w siatkówce dziewcząt szkół ponadpodstawowych. Zofia Habarta, Zuzanna Kowalska i Olga Sokalska spisały się na medal i to złoty.

SIATKARZE PLAŻOWI NA PODIUM

Paweł Wajdzik i Paweł Król reprezentowali naszą szkołę w finale powiatowym w siatkówce plażowej chłopców szkół ponadpodstawowych, który odbył się na boiskach ZSTiO w Skoczowie. Oboje spisali się bardzo dobrze zdobywając III miejsce,

SIATKARKI ZAGRAJĄ O MEDALE

Reprezentantki naszej szkoły w siatkówce dziewcząt awansowały do Finału Wojewódzkiej Licealiady i zagrają o medale po raz trzeci z rzędu. W turnieju półfinałowym, którego organizatorem była nasza szkoła zawodniczki Kopera okazały się niepokonane i przy wspaniałym dopingu swoich koleżanek i kolegów cieszyły się z awansu do najlepszej czwórki województwa śląskiego.

TRZECIE MIEJSCE W POWIECIE

Reprezentacja naszej szkoły w piłce nożnej chłopców wywalczyła 3 miejsce w finale powiatowym.

Awans do finału rozgrywek powiatowych!

Nasi piłkarze po emocjonującym turnieju z awansem do finału rozgrywek powiatowych!

Awans do półfinałów wojewódzkich!!

Po zaciętym meczu (2:1) i tie breaku (15-13) nasze dziewczyny awansowały do półfinałów wojewódzkich!! 🤩 Gratulujemy!! 🏐

W oczekiwaniu na finał!!

W kolorowo-oldschoolowych humorach siatkarki szykują się na finał rejonowy, który odbędzie się w czwartek 7 kwietnia na hali przy al. Łyska!

Wiosenalia!

22 marca 2022 rozegrane zostały eliminacje do wielkiego finału o Puchar i tytuł najlepszej klasy w szkole! 💐 Do wielkiego finału awansowały: 1A, 1C, 1F, 1G, 2C, 2D, 2F, 2G, 3A, 3B, 3C, 3G, 3T

Szkolny turniej siatkówki

We wtorek 22.03.2022r. na sali przy alei Łyska odbyła się pierwsza część szkolnego turnieju siatkówki. Kolejne emocje w czasie czwartkowych finałów! Fragment turnieju

Mistrzynie powiatu

We wtorek 8 marca na hali przy Alei Łyska odbył się finał zawodów powiatowych w siatkówce dziewcząt. Nasze siatkarki zmierzyły się z drużynami z Katolickiego Liceum z Cieszyna i ZSTiO ze Skoczowa. Oba mecze zakończyły się zwycięstwem naszego zespołu 2-0. Zawodniczki Kopera awansowały do finału rejonowego, którego nasza szkoła będzie także organizatorem.

SREBRNI SIATKARZE

W czwartek 3 marca na hali sportowej przy Alei Łyska odbyły się kolejne zmagania siatkarskie. Tym razem na parkiet wyszli chłopcy z czterech cieszyńskich szkół walczących o pierwsze miejsce i awans do finału powiatowego.

Szczypiorniści w grze

Dziś na hali UŚ w Cieszynie rozgrywane były półfinały Cieszyna w piłce ręcznej chłopców. Nasza drużyna po ciężkich bojach i niestety porażkach z Budowlanką, Osuchem oraz ZST uplasowała się na IV miejscu. Gratulujemy wszystkim chłopakom bardzo dobrej postawy!!!

2 x 2 = SUKCES

Cudna pogoda, zmrożony śnieg i My. Dzisiaj dziewczęta i chłopcy na Kubalonce zajęli 2 miejsce w kategorii dziewcząt i chłopców w Powiatowych Zawodach narciarstwie biegowym.

SIATKARKI W FINALE POWIATU

We wtorek 1 marca na hali sportowej przy Alei Łyska odbyły się eliminacje miejskie w siatkówce dziewcząt. Reprezentacja naszej szkoły zmierzyła się z drużynami z ,,Szybina", ,,Ekonoma" i ,,Osucha". Z każdego z tych pojedynków siatkarki Kopera wychodziły zwycięsko pokonując swoje rywalki 2:0.

Nastawiony na zwycięstwo

To już tradycja, że ​​uczeń naszej szkoły próbuje zmienić świat w wielkim hokeju poprzez kluby morawsko-śląskie. Krzysztof Maciaś z klasy 3B wywalczył miejsce w juniorskiej ekstralidze hokeja GRATULACJE!!!!