Rekrutacja
 e-dziennik
 Sport w szkole
 Biblioteka
Projekty
Erasmus+
PROJEKT: NOWOCZESNA EDUKACJA II
Patronaty naszej szkoły
 Stypendia
Wirtualny spacer
Inspektor Danych Osobowych
DOCUMASTER
Geografia

Program stypendialny dla dziewcząt

Nowe technologie dla dziewczyn to pierwszy w Polsce program stypendialny dla młodych kobiet wiążących swoją przyszłość z nowymi technologiami.

Dajmy zdolnym dziewczynom szansę na wsparcie finansowe i merytoryczne. Program ma na celu zainteresowanie młodych kobiet branżą nowych technologii oraz kierunkami studiów, które wiążą się z ich tworzeniem.

Celem programu jest udzielenie utalentowanym maturzystkom i studentkom wsparcia w nauce oraz w zakresie planowania i rozwoju kariery zawodowej w branży technologicznej.

Program stypendialny obejmuje w tym roku wszystkie uczelnie techniczne w Polsce. Na aplikacje czekamy do końca czerwca! Zainteresowane dziewczyny mogą je składać przez stronę internetową: www.stypendiadladziewczyn.pl

Stypendystki Nowych Technologii dla dziewczyn otrzymają różnorodne wsparcie merytoryczne i finansowe. Znajdą się pod opieką mentora lub mentorki - doświadczonych pracowników firmy Intel. Otrzymają stypendium w wysokości 12 000 zł (brutto). Zostaną również zaproszone do udziału w programie stażowym w ekscytującym miejscu - gdańskim centrum badawczo-rozwojowym Intela (największym ośrodku R&D Intela w Europie) lub w amerykańskiej siedzibie firmy. Części dziewczyn aplikujących do programu zaoferujemy także jedno ze 100. miejsc na pierwszym w Polsce obozie inspiracyjnym dla dziewczyn w nowych technologiach - INSPIRATIONAL BOOT CAMP 2016 (koniec września, Mazury).

Więcej informacji znajdziecie na www.stypendiadladziewczyn.pl