Rekrutacja
 e-dziennik
 Sport w szkole
 Biblioteka
Projekty
Erasmus+
PROJEKT: NOWOCZESNA EDUKACJA II
Patronaty naszej szkoły
Wirtualny spacer
Inspektor Danych Osobowych
DOCUMASTER
Geografia

Godziny dostępności
w roku szkolnym 2022/2023

Nauczyciel
Dzień tygodnia
Godzina
Abramowicz Adrianna
piątek
7:30-8:30
Broda Damian
poniedziałek
13:10-14:10
Budzińska-Lipka Barbara
piątek
14:15-15:15
Chwastek Piotr
poniedziałek
7:00-8:00
Cieślar Aleksandra
czwartek
15:00-16:00
Czakon Dawid
wtorek
6:50-7:50
Dorda Marzanna
czwartek
13:10-14:10
Dormowicz Izabela
czwartek
8:00-9:00
Drewek Joanna
piątek
7:40-8:40
Fober Renata
czwartek
15:00-16:00
Gajdzica Tadeusz
poniedziałek
14:10-15:10
Gliklich-Moczała Małgorzata
czwartek
6:50-7:50
Gomola Dorota
co drugi piątek
od 16.09.2022
Grabowska Karolina
środa
14:10-15:10
Grajewski Wojciech
środa
13:10-14:10
Grześ Anna
poniedziałek
15:00-16:00
Guzy Błażej
czwartek
6:50-7:50
Habarta Barbara
czwartek
15:00-16:00
Habarta Włodzimierz
środa
13:10-14:10
Haratyk Anna
wtorek
15:00-16:00
Holisz Małgorzata
środa
15:05-16:05
Jagiełło Agnieszka
środa
15:15-16:15
Jaronicka Lucyna
poniedziałek
7:40-8:40
Jaronicki Adam
co drugi czwartek
od 08.09.2022
Kania Dorota
poniedziałek
13:10-14:10
Kercz-Wisełka Dorota
piątek
7:35-8:35
Kotowska Anna
co drugi piątek
od 09.09.2022
Kusz Małgorzata
poniedziałek
7:40-8:40
Legierski Michał
poniedziałek
14:10-15:10
Łyżbicka Patrycja
czwartek
14:15-15:15
Mach Patrycja
środa
15:00-16:00
Mendrek Maria
czwartek
7:00-8:00
Mendroch Mateusz
co drugi wtorek
od 13.09.2022
Michalik Magdalena
środa
14:10-15:10
Morcinek Ilona
poniedziałek
7:35-8:35
Mrowiec Ewa
środa
8:00-9:00
Nieroda Marta
piątek
13:15-14:15
Paszek Maria
środa
15:00-16:00
Pieciun Katarzyna
wtorek
15:05-16:05
Piesecki Marek
czwartek
15:00-16:00
Probst-Baszczyńska Iwona
piątek
13:10-14:10
Puda Patrycja
poniedziałek
14:00-15:00
Rakowska Regina
wtorek
14:10-15:10
Siedlecka Marta
wtorek
14:10-15:10
Szczechla Grzegorz
wtorek
15:00-16:00
Szkudliński Tomasz
środa
15:05-16:05
Szlaur Joanna
poniedziałek
7:30-8:30
Ślizankiewicz Magdalena
co druga środa
od 07.09.2022
Wach Alicja
środa
6:50-7:50
Waszut Anna
czwartek
7:35-8:35
Woźniak-Chroboczek Magdalena
piątek
13:15-14:15
Żerdik Magdalena
poniedziałek
7:40-8:40
Żołnowska Aleksandra
poniedziałek
14:10-15:10
Żur Lidia
wtorek
6:50-7:50
Żwak Izabela
poniedziałek
14:00-15:00