LITERATURA Z SERCEM - 3


 • "Promyczek"
  Kim Holden

  Moją propozycją jest książka o tytule „Promyczek” napisana przez Kim Holden. Pożyczyłam ją z półki mojej przyjaciółki i przeczytałam podczas tegorocznych ferii.Książka, która na pierwszy rzut oka wydaje się bardzo gruba, niesamowicie mnie wciągnęła i pochłonęłam ją w kilka dni!
  Główną bohaterką książki jest Kate, kochająca fale, deskę i czarną kawę, która zostawia Kalifornię, swoje rodzinne miasto oraz najlepszego przyjaciela i wyjeżdża na studia, spełniając jedno ze swoich marzeń. Dziewczyna jest niesamowicie pozytywną, pełną ciepła osobą, która niemalże natychmiast znajduję w nowym mieście paczkę świetnych przyjaciół, a później także wielką miłość.
  W pierwszej chwili możemy pomyśleć, że ma idealne życie, pełne niesamowitych przygód, ale kiedy wgłębimy się w lekturę dostrzeżemy, że ma ono swój czarny koniec i wcale nie jest takie łatwe, a relacje z ludźmi czasem mogą być skomplikowane....
  Książka zdecydowanie znajdzie się wśród najlepszych, przeczytanych przeze mnie do tej pory. Uroniłam przy niej wiele łez, co nie zdarza się często i z niecierpliwością czekam na okazję przeczytania jej kontynuacji pod tytułem „Gus”.
  Imię i Nazwisko : Marta Tomanek, klasa 2P

  25.02.2021 r.
  Źródło zdjęcia: Empik.com

Projekt: mgr Tadeusz Gajdzica e-mail:tadeusz.gajdzica@poczta.internetdsl.pl