Mikołajowe inspiracje dla młodszych


 • Pamiętacie, że już niedługo będzie szóstego grudnia? Dzień św. Mikołaja - niezależnie czy otrzymamy jakiś drobny prezent, czy też nie - jest z reguły wyjątkowy.
  Jak dla mnie zamierzona życzliwość, uśmiech i optymistyczny nastrój udzielający się większości z nas, już jest wspaniałym upominkiem. Więcej naprawdę mi nie trzeba!

  Wiemy jednak, że najmłodsi oczekują tego dnia na jakąś niespodziankę, więc w ramach inspiracji odsyłam Was na stronę IBBY - Polska Sekcja (czyli: Międzynarodowa Izba ds. Książek dla Młodych). Tam znajdziecie m.in. ciekawe propozycje książek nominowanych do nagrody IBBY. Może warto podejrzeć jakie "nowinki" czytelnicze ukazały się w ostatnim czasie. I może właśnie one okażą się idealną propozycją dla Waszego młodszego rodzeństwa lub zaprzyjaźnionych z Wami maluchów?!
  Zainteresowanych odsyłam więc na stronę facebookową lub internetową organizacji - ze szczególnym uwzględnieniem (na obu z nich) postu "NOMINACJE w konkursie KSIĄŻKA ROKU 2020 PS IBBY", opublikowanego 1. grudnia 2020 r.
  Oto link: http://www.ibby.pl/

  INTERESUJĄCA KSIĄŻKA TO NAPRAWDĘ ŚWIETNY PREZENT DLA KAŻDEGO! :)

  Aaaaa! I pamiętajcie św. Mikołaj przychodzi tylko raz w roku, czyli 6. grudnia. Nie dajcie wcisnąć sobie medialnego kitu, że odwiedza nas również
  w Wigilię!!!

  em, 01.12.2020 r.
  Źródło zdjęcia: https://merlin.pl/swiety-mikolaj-jaroslaw-mikolajewski/1904215/

Projekt: mgr Tadeusz Gajdzica e-mail:tadeusz.gajdzica@poczta.internetdsl.pl